Ékszer készletünk cseréje folyamatban...
Új ékszereinkkel HAMAROSAN várunk benneteket!

A RÉGINEK MENNIE KELLETT...MOST HELYET CSINÁLUNK AZ ÚJNAK! :) HAMAROSAN LÁTNI FOGJÁTOK, VÁRUNK VISSZA BENNETEKET!

Vevőszolgálat: +36302066206 | info@aranydiszkont.hu

KARRIER

IRODAVEZETŐ

Keressük tapasztalt leendő munkatársunkat, aki adminisztrációs munkában gyakorlott, és segíti működésünket.

Munkakör: irodavezető (ezen belül a cég általános adminisztrátora)

Jelentkező feladatai:

  • Megbeszélések rögzítése gyors és/vagy gépírással.
  • Üzleti levelek írása, dokumentumok szerkesztése és nyomtatása.
  • Kapcsolattartás ügyvédi irodákkal, partnerekkel, vevőkkel (megbeszélés szerint írásban vagy telefonon)
  • Iroda és az üzlet üzemeltetésével összefüggő feladatok ellátása, ügyintézése személyesen, telefonon és írásban.
  • Dokumentumok, szerződések és számlák iktatásának előkészítése.
  • Dokumentumok elektronikus archiválása, irattári rendszerbe foglalásban való közreműködés.
  • Nyilvántartások vezetése és kimutatások készítése.
  • Személyes és működéssel összefüggő adatok rögzítése.

Téged keresünk, ha:

  • előny: legalább középfokú közgazdasági végzettséged van,
  • előny: gyors és gépíró, ügyintéző titkár, jogi asszisztens vagy irodai asszisztens képesítés birtokában vagy,
  • iktatási és iratkezelési területen szerzett tapasztalatod van,
  • jártas vagy az adminisztrációs feladatok ellátásában (előny: magáncégnél szerzett tapasztalat),
  • helyesírásod kifogástalan,
  • magas szinten tudod alkalmazni a táblázatkezelő és dokumentum-szerkesztő programokat, felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezel,
  • irodatechnikai eszközök ismeretében és a használatukban való jártasságod van (nyomtató, scan), vagy megfelelő érdeklődés a precíz kezelésük elsajátítására,
  • tudod magadról, hogy rendszerető vagy (ez nálunk különösen értékelve van)

Mit kínálunk mi?

  • rendszeres munkavégzés, alkalmi munkavállalói szerződéssel, a munkafolyamatok megismerésének érdekében
  • kölcsönös elégedettség esetén teljes munkaidős bejelentett főállás, igényes belvárosi társasházban lévő irodánkban
  • a munkaidő hétfőtől péntekig fixen 9:00-17:00 óráig (nem alkuképes az időpont)
  • adminisztrációs munkakörben átlagon felüli jövedelem
  • segítünk, mert szükségünk van a munkádra

Iskolai végzettségekkel és képesítésekkel kiegészített szakmai önéletrajzot kérünk a jelentkezésedkor az irodavezeto.jelentkezes@viale.hu email címre, melyet kizárólag a tulajdonos-ügyvezető fogad.

A személyes találkozó a munka részleteinek egyeztetése miatt szintén a tulajdonos-ügyvezetővel történik.

ADATKEZELŐ NEVE: VIALE Kft.
KÉPVISELŐJE:
Varga Ferenc ügyvezető
HONLAPJA: http://viale.hu
AZ ADATKEZELÉS CÉLJA:
Munkára jelentkezés, pályázat elbírálása, a kiválasztottal munkaszerződés kötése
AZ ADATKEZELÉS JOGALAPJA: Az érintett hozzájárulása
A SZEMÉLYES ADATOK CÍMZETTJEI (akik megtekinthetik): Az adatkezelőnél munkáltatói jogok gyakorlására jogosult vezető, munkaügyi feladatokat ellátó munkavállalók, ill. az állásinterjú tesztek kiértékelésével foglalkozó adatfeldolgozó
A SZEMÉLYES ADATOK TÁROLÁSÁNAK IDŐTARTAMA: A jelentkezés, pályázat elbírálásáig, ill. ha a jelentkező a jelentkezését, pályázatát visszavonta.

TÁJÉKOZTATÁS AZ ÉRINTETT JOGAIRÓL:

Önnek, mint érintett személynek joga van kérelmezni az adatkezelőtől az Önre vonatkozó személyes adatokhoz való hozzáférést, azok helyesbítését, törlését, vagy kezelésének korlátozását, és tiltakozhat az ilyen személyes adatok kezelése ellen, valamint a joga van az adathordozhatósághoz.

Joga van a hozzájárulása bármely időpontban történő visszavonásához, amely nem érinti a visszavonás előtt a hozzájárulás alapján végrehajtott adatkezelés jogszerűségét.

Joga van a felügyeleti hatósághoz (Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóság) panaszt benyújtani.

Az adatszolgáltatás nem előfeltétele szerződéskötésnek, a személyes adatok megadására nem köteles. Az adatszolgáltatás elmaradásának következménye: a munkára jelentkezési folyamat felfüggesztése, munkaviszony létesítésének elmaradása.

A személyes adatok adatfeldolgozásra átadásra kerülnek jelentkezés, pályázat elbírálása, a kiválasztottal munkaszerződés kötése céljából a társaság állásinterjú tesztek kiértékelésével foglalkozó megbízottjának, informatikai célból a társaság informatikai alvállalkozóinak.

További információk a Társaság irodájában elérhető Adatkezelési tájékoztatóban olvashatók.